Marokkaan springt brandend van Ouzoud watervallen
Een 23-jarige Marokkaan heeft zichzelf op zaterdag in brand gestoken, waarna hij van de honderd meter hoge watervallen van Ouzoud sprong, in de provincie Azilal.
- Marokko
Het lichaam van een jonge man is woensdag voor de kust van Sidi Bouzid nabij Safi, uit zee gevist, meldt MAP.
Er zal sectie op het lichaam verricht worden in een regionaal ziekenhuis, om de identiteit van het slachtoffer te kunnen achterhalen.
Mogelijk gaat het om een bemanningslid van een vissersboot dat op 6 februari nabij hettrand van Sidi Bouzid was gezonken.
Drie opvarenden waren toen verdronken. De redders hadden maar één lichaam uit zee gevist.
Lees meer
Een 23-jarige Marokkaan heeft zichzelf op zaterdag in brand gestoken, waarna hij van de honderd meter hoge watervallen van Ouzoud sprong, in de provincie Azilal.
Het lichaam van Zineb Maanan wordt vrijdag vanuit Melilla naar Fez gerepatrieerd. De 24-jarige Marokkaanse was enkele weken geleden door een Spaanse soldaat in de enclave...
In een villa in Tetouan is begin deze week een dode man gevonden. Buren gealarmeerd door de stank, verwittigden de politie.
Een bemanningslid van de Marokkaanse veerboot Bissat, is zaterdag overleden in de Straat van Gibraltar. Het slachtoffer probeerde bootvluchtelingen te redden op 8 km van Tanger.
Maandag is het lichaam van een 43-jarige man uit een waterput gehaald, in de gemeente Boulanouar te Khouribga.