Kindermisbruiker Khouribga 4 jaar cel in
Een 49-jarige man is vorige week in Khouribga veroordeeld tot vier jaar gevangenis wegens pedofilie. De man misbruikte de 13-jarige zoon van een bevriende familie.
- Marokko
Het lichaam van een 18-jarige jongen is zondagmorgen ontdekt in een moerasgebied te Khouribga.
De jongen was verdwenen na alleen te zijn gaan zwemmen in het moerasgebied van Douar Jadra. Hij raakte volgens de hulpdiensten vast in de modder en verdronk.
Na zijn verdwijning was een grootschalig zoekactie gestart. De jongen werd werd rond 8 uur dood gevonden door leden van de civiele bescherming.
De politie heeft een onderzoek ingesteld naar de omstandigheden van zijn dood.
Lees meer
Een 49-jarige man is vorige week in Khouribga veroordeeld tot vier jaar gevangenis wegens pedofilie. De man misbruikte de 13-jarige zoon van een bevriende familie.
In het Marokkaanse Essaouira heeft een man uit verdriet zelfmoord gepleegd. Hij sprong in zee op de plek waar zijn zoon enkele weken geleden verdronk.
Een 55-jarige man heeft zichzelf opgehangen in zijn woning, te Ait Youssef Ouali in de regio van Al Hoceima op dinsdag.
In een villa in Tetouan is begin deze week een dode man gevonden. Buren gealarmeerd door de stank, verwittigden de politie.
Maandag is het lichaam van een 43-jarige man uit een waterput gehaald, in de gemeente Boulanouar te Khouribga.