Zoeken

Saad Lamjarred binnenkort terug in Marokko?

6 juli 2017 - 13:58 - Cultuur

Geschreven door Laila A.

Op sociale media lopen al enkele dagen geruchten over de terugkeer van Saad Lamjarred in Marokko. Een aantal Marokkaanse media berichtten ook over de terugkeer van de Marokkaanse zanger.

Saad Lamjarred zou een speciale toestemming hebben gekregen voor een bezoek van 48 uur aan Marokko om enkele administratieve zaken te regelen. Hij zou tijdens zijn verblijf geen contacten mogen hebben met zijn vrienden en familie.

De vader van de zanger, Bashir Abdou, ontkende de informatie. Hij stelt samen met zijn zoon in Parijs te zijn waar ze op een datum van de rechter wachten voor een nieuwe zitting. Hij herinnerde er ook aan dat Saad Lamjarred een enkelband draagt en Frankrijk niet mag verlaten.

Sinds zijn voorwaardelijke vrijlating in april dit jaar verblijft Saad Lamjarred in een appartement die door zijn ouders in de 15e arrondissement van de Franse hoofdstad werd gehuurd.

Lees meer

Asmaa Lmnawar bezoekt Saad Lamjarred in Parijs (foto)

Asmaa Lmnawar heeft een bezoek gebracht aan Saad Lamjarred in Parijs, waar de bekende zanger zijn proces afwacht.

Douzi brengt bezoek aan Saad Lamjarred in Parijs

Saad Lamjarred zou in Parijs bezoek hebben gekregen van Abdelhafid Douzi. De twee Marokkaanse zangers brachten enkele uren samen door.

Saad Lamjarred draagt geen enkelband meer

Saad Lamjarred kan zich weer vrij verplaatsen. De Marokkaanse zanger heeft sinds kort geen elektronische enkelband meer.

Saad Lamjarred mag geen interviews geven tot zijn rechtszaak

Saad Lamjarred heeft laten weten dat zijn advocaat hem heeft verboden om voor zijn rechtszaak nog interviews te geven op televisie of voor de radio.

Saad Lamjarred komt met nieuwe song

Rechtszaak of niet, Saad Lamjarred heeft besloten om zijn carrière terug op te pakken met een nieuwe song.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team