Marokko: jongeren opgepakt voor inrichten seksclub
De politie heeft zondag vijf verdachten, waaronder twee broers en twee jonge vrouwen, in Kenitra gearresteerd voor prostitutie.
- België
Een ruzie tussen twee Tunesische drugsdealers en twee jongemannen van Marokkaanse afkomst is zondagavond uit de hand gelopen in het Belgische Gent.
Volgens Het Nieuwsblad werden drie verdachten door de politie gearresteerd na een vechtpartij in een nachtwinkel. Tijdens het gevecht vielen volgens de politie geen gewonden.
Getuigen deden hun verhaal aan het blad. "Enkele jongeren hebben opnieuw drugsdealers betrapt op straat. Ze hebben de politie verwittigd. De dealers hebben het op een lopen gezet en hebben zich verstopt in een winkeltje, de Twinkle Star. (...) Het zijn de Tunesiërs die zich kwamen wreken. (...) Ze hadden zelfs slagersmessen bij.", aldus omwonenden.
Een uur later, rond 20 uur, raakte iets verderop een man gewond bij een tweede conflict. Of de twee zaken verband houden met elkaar blijft onduidelijk.
Een politiewoordvoerder bevestigde het tweede incident en stelt dat het slachtoffer "oppervlakkig gewond is geraakt".
Lees meer
De politie heeft zondag vijf verdachten, waaronder twee broers en twee jonge vrouwen, in Kenitra gearresteerd voor prostitutie.
Adil was pas 19 jaar. Hij kwam vrijdag om het leven bij een achtervolging met de politie in Brussel. Hij zou met zijn scooter tegen een politievoertuig zijn geknald.
Tarik Attar is in Frankrijk tot 30 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor doodslag. De rechtszaak ging maandag van start en duurde vier dagen.
Schokkende beelden van een gevecht in Barcelona werden eind vorige week massaal online gedeeld. In de video ziet men hoe twee drugsdealers elkaar met machetes aanvallen.
Vijftien leden van een Marokkaanse maffia zijn in België tot 12 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de ontvoering in 2016 van twee Marokkanen. Een van de slachtoffers is nog...