22 december 2011 - 09:00 - Wereld
De Marokkaanse escortgirl Karima El Mahroug alias Ruby, bekend in Italië om haar relatie met de voormalige Italiaanse premier Silvio Berlusconi, is bevallen van een meisje dat ze Sofia Aida heeft genoemd.
Het kindje van Ruby en Luca Risso, 42, eigenaar van nachtclubs in Genua, Italië zal "een rustig leven leiden met haar familie en veel liefde", vertelde Karima El Mahroug op de Italiaanse televisie.
De jonge moeder, 19, die seks zou hebben gehad met Silvio Berlusconi terwijl ze nog minderjarig was, is het middelpunt van de Rubygate-rechtszaak waarin Berlusconi is betrokken.
De voormalige Premier wordt er ook van beschuldigd druk te hebben uitgeoefend op de politie om het meisje, vervolgd voor diefstal, vrij te krijgen. Hij had haar toen voorgesteld als de nicht van de afgezette Egyptische president Hosni Mubarak.
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Vrouw valt dood in casino Tanger, parket eist onderzoek
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Casablanca staat stil voor komst Koning Mohammed VI, Moulay Hassan al aangekomen
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert