12 januari 2012 - 08:30 - Economie
Royal Air Maroc (RAM) gaat een aantal van haar agentschappen sluiten in Frankrijk. In totaal zullen 30 van de 75 banen gecreëerd door de luchtvaartmaatschappij in Frankrijk verloren gaan.
Het programma-contract getekend tussen de vliegmaatschappij en de Marokkaanse staat voorzit dat de staat 9,3 miljard dirham verleent aan RAM om deze te herstructureren en te ontwikkelen. Als tegenprestatie moet de groep banen schrappen en de agentschappen sluiten in het buitenland.
De agentschappen die worden afgeschaft bevinden zich in Bordeaux, Lyon, Lille, Nice, Nantes, Marseille, Toulouse en Straatsburg.
Volgens het reddingsplan zal Royal Air Maroc op termijn 1560 banen schrappen, zijn vloot verminderen en meerdere onrendabele verbindingen stoppen.
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Goed nieuws voor Marokkaanse economie: dirham stijgt
Ambtenaren Marokko leren verplicht Amazigh en Engels
Marokko op lijst mooiste dorpen ter wereld
Nieuwe ziekenhuizen in Oujda en Nador geopend
Goed nieuws voor Marokkaanse economie: dirham stijgt
TotalEnergies verkiest Marokko, onvrede in België
Turkse export van machines naar Marokko groeit fors
Grote Spaanse groep verlaat Marokko
Miljardenverlies voor Marokko door fraude met douanepapieren
Marokko koopt meeste Tunesische dadels op
Geld meenemen naar Marokko? Let op!
Revolut komt Marokkaanse banksector ontwrichten