26 augustus 2015 - 15:00 - Marokko
Op een vlucht van Marokkaanse vliegmaatschappij Royal Air Maroc is eind vorige week even paniek ontstaan door een ruzie tussen stewardessen.
Volgens crash-aerien.aero zorgde het geluid van vallende spullen voor schrik bij de 147 passagiers op de vlucht tussen Casablanca en Lissabon.
De reizigers dachten dat er iets mis was met het toestel maar kregen uiteindelijk te horen dat het geluid door twee ruziënde stewardessen was veroorzaakt. Enkele passagiers maakten foto’s van het toestel na de ruzie. Overal op de grond lagen maaltijdborden, flessen enz.
Meerdere passagiers hebben een klacht ingediend bij de luchtvaartmaatschappij over het onprofessioneel gedrag van de twee vrouwen. Royal Air Maroc heeft de ruzie ontkend en stelt dat de dienbladen per ongeluk waren gevallen.
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)