Zoeken

Royal Air Maroc verrast met nieuw besluit

- Economie

Geschreven door Nawel Serdouni

Royal Air Maroc laat opnieuw boekingen online toe voor vluchten vanaf 1 mei, dit ondanks de sluiting van de grenzen en het luchtruim in Marokko.

Het besluit om de boekingen te openen zorgt voor veel vragen bij klanten van de luchtvaartmaatschappij. Royal Air Maric stelt dat de boekingen opnieuw mogelijk zijn omdat alle luchtvaartmaatschappijen in de wereld hun planningssystemen in werking moeten houden, zelfs als de vluchten uiteindelijk worden opgeschort.

De reactivering van reserveringen via internet wordt ook verklaard door een besluit van de Marokkaanse minister van Luchtvaart volgens wie "de stopzetting van de activiteiten voorlopig tot 30 april loopt".

Alle toestellen van Royal Air Maroc zijn al bijna een maand aan de grond. De luchtvaartmaatschappij verzorgde in de afgelopen weken enkel een aantal repatriëringsvluchten voor toeristen en het vervoer van medisch materiaal uit Azië.

Lees meer

Piloten Royal Air Maroc woedend

Het besluit van Royal Air Maroc om de salarissen van alle medewerkers te verlagen tot het einde van de coronacrisis, zorgt voor onvrede onder het personeel.

Wie gaat Royal Air Maroc redden?

Royal Air Maroc gaat al maanden gebukt onder de schulden. De coronacrisis heeft de situatie nog verslechterd. Aan de Marokkaanse Staat wordt gevraagd om snel in te grijpen en...

Royal Air Maroc smeekt om financiële steun overheid

Royal Air Maroc is verzeild in een ernstige financiële crisis. Volgens de vakbonden is deze situatie te wijten aan een slecht beheer en de coronavirus pandemie.

Zo houdt Royal Air Maroc haar toestellen in conditie (video)

Ondanks de sluiting van het luchtruim in Marokko blijft het op de Mohammed V luchthaven in Casablanca druk. Royal Air Maroc houdt er namelijk haar toestellen in conditie.

Royal Air Maroc anticipeert hervatting activiteiten

Royal Air Maroc bereidt een hervatting van de activiteiten voor, terwijl alle toestellen van de groep voorlopig aan grond moeten blijven vanwege de coronavirus pandemie.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team