Kickbokser Redouan Stitou vermoord
Redouan Stitou, 26-jarige kickbokser van Marokkaanse afkomst, is vrijdagavond op een oprit van de A7 in Nederland, zwaargewond aangetroffen.
Kickbokser Redouan Stitou is overleden aan de gevolgen van een messteek in zijn hart. De rechtbank in Alkmaar maakte dit maandag bekend.
De Marokkaan was eind oktober zwaargewond aangetroffen op een oprit van de A7 in Nederland. Hij overleed later in het ziekenhuis.
Een verdachte had zichzelf begin november bij de politie in Rotterdam gemeld en is intussen aangeklaagd voor moord, meldt het Noordhollands Dagblad.
De man geeft toe Stitou de dag van zijn moord te hebben ontmoet, maar ontkent hem te hebben neergestoken.
Redouan Stitou, 26, kwam uit Purmerend waar hij al 7 jaar bij de lokale fightclub trainde. De jonge vechter werd in Marokko begraven.
Lees meer
Redouan Stitou, 26-jarige kickbokser van Marokkaanse afkomst, is vrijdagavond op een oprit van de A7 in Nederland, zwaargewond aangetroffen.
Een 44-jarige Marokkaan uit New Jersey in de VS, is op 8 maart neergeschoten door een politieagent. De man was geestelijk ziek en had de agent aangevallen met een keukenmes.
Anass Aouragh, 13-jarige Marokkaan uit Wassenaar, is sinds woensdag vermist in Nederland. Woensdagavond heeft de politie een Amber Alert uitgegeven. Intussen heeft de politie...
Een 24-jarige Franse vrouw is dindsag dood aangetroffen in haar woning in de wijk Talborjte te Agadir. Ze woonde al meerdere jaren in Marokko.
Een 48-jarige Marokkaan is donderdagochtend dood aangetroffen in zijn woning in de Nederlandse Sas van Gent.