Zoeken

Record drugsvangst in Moulay Yacoub

2 november 2015 - 22:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse douanediensten hebben in Moulay Yacoub een minibusje met ruim 2,5 ton cannabis onderschept.

Een douaneverantwoordelijke in Fez vertelde aan persagentschap MAP dat het busje over een spijkermat was gereden die de douaniers hadden uitgegooid. De twee inzittenden konden ontsnappen.

De douaniers werden vanuit een auto die het busje escorteerde beschoten toen ze de inzittenden van het busje probeerden aan te houden.

De drugs was in 94 pakjes ingepakt en heeft een geschatte waarde van 26,5 miljoen dirham.

Lees meer

Mohammed VI en Abu Azaitar samen in kuuroord Moulay Yacoub

Koning Mohammed VI werd samen met MMA-kampioen Abubakr Azaitar in het kuuroord van Moulay Yacoub in de regio van Fez gezien.

Ruim 40 ton drugs onderschept op snelweg Casablanca

De politie heeft vrijdag op de snelweg tussen Casablanca en El Jadida een record drugsvangst van 40 ton gedaan. Dat meldt het ministerie van Binnenlandse zaken.

Politie vindt 2 ton drugs na achtervolging in Chichaoua

Mooie vangst voor de douane en de Koninklijke Gendarmerie die in samenwerking bijna twee ton drugs in beslag hebben genomen in de regio van Chichaoua.

Agadir: politie onderschept 15 ton drugs

De Marokkaanse politie heeft opnieuw een grote drugsvangst gedaan. Ruim 15 ton cannabis werd vrijdag in de regio van Agadir onderschept.

Zes arrestaties na record drugsvangst in Agadir

De Marokkaanse politie heeft zes verdachten opgepakt na de vondst van ruim 6 ton cannabis in Agadir.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team