Achtervolging loopt slecht af in Marokko (foto’s)
Een achtervolging tussen Nouaceur en Berrechid in Marokko is heel slecht afgelopen.
14 maart 2018 - 16:00 - Marokko
Mooie vangst voor de douane en de Koninklijke Gendarmerie die in samenwerking bijna twee ton drugs in beslag hebben genomen in de regio van Chichaoua.
Volgens ALM werd de drug in de nacht van vrijdag op zaterdag door douaniers en gendarmes in een busje ontdekt.
Een paar minuten eerder hadden de agenten de bestuurder van het busje gevraagd om bij een wegversperring op de weg tussen Marrakech en Chichaoua te stoppen. De bestuurder weigerde en nam een andere weg richting Sidi Mohamed Dalil.
De gendarmes zetten de achtervolging in en schoten naar het voertuig. De twee inzittenden lieten als gevolg het voertuig met de drugs achter en wisten te voet aan de politie te ontsnappen.
Lees meer
Een achtervolging tussen Nouaceur en Berrechid in Marokko is heel slecht afgelopen.
Enkele dagen geleden werd een achtervolging tussen een vrachtwagen en de politie op de snelweg bij Marrakech vastgelegd.
De politie heeft in de haven Tanger Stad ruim 17 kilo drugs ontdekt in de auto van een Spaanse man.
Iets meer dan twee ton hasj is maandag door de koninklijke gendarmerie in beslag genomen in Ksar Sghir in het noorden van Marokko.
Jaarlijks worden in Marokko tientallen tonnen drugs in beslag genomen door de politie, de gendarmerie of de douane.