Speurhonden vinden vier ton drugs in Casablanca
Tijdens een grootschalig antidrugsactie in Casablanca heeft de politie ruim vier ton cannabis in een pakhuis in de industriële zone van Sidi Bernoussi gevonden.
12 januari 2016 - 19:30 - Marokko
De Marokkaanse politie heeft zes verdachten opgepakt na de vondst van ruim 6 ton cannabis in Agadir.
De drugs werd maandag in een vrachtwagen gevonden. Onder de verdachten bevinden zich de vrachtwagenchauffeur en de co-eigenaar van het voertuig.
Volgens de nationale politiedienst DGSN wordt een derde man als hoofdverdachte gezien. Hij zou de smokkel van de drugs naar het buitenland hebben georganiseerd.
De 6,606 ton drugs was verstopt in blikjes met voedsel bestemd voor export. De politie doet verder onderzoek naar het netwerk en zoekt uit of de verdachten banden hadden met andere internationale drugsnetwerken.
Lees meer
Tijdens een grootschalig antidrugsactie in Casablanca heeft de politie ruim vier ton cannabis in een pakhuis in de industriële zone van Sidi Bernoussi gevonden.
De Marokkaanse politie heeft in Nador 36.463 ecstasypillen in beslag genomen. Negen mensen werden tijdens de politieactie gearresteerd.
De politie heeft zaterdagochtend in de haven Tanger Med ruim 18 ton drugs gevonden. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN in een verklaring.
De politie heeft woensdagavond een grote drugsvangst gedaan in de regio van Ouezzane in het noorden van Marokko.
Agenten van de BCIJ hebben 6,37 ton drugs in beslag genomen tijdens een operatie tegen een internationaal drugsnetwerk in Marokko.