16 februari 2025 , 23:00 - Nawel Serdouni - Sport
Rayane Bounida, het 18-jarige Belgische talent met Marokkaanse roots, heeft een contract voor drie jaar getekend bij Ajax, met een optie voor nog een seizoen. Bounida kwam in 2022 over van Anderlecht en speelde tot nu toe in de jeugdopleiding van de Amsterdamse club.
Ajax was aanvankelijk niet van plan om zijn contract, dat vorige maand afliep, te verlengen. Maar vorige week werden de onderhandelingen heropend en deze week is er een akkoord bereikt. De clubleiding en de jonge speler werken nu aan de laatste details voor zijn overgang naar het eerste elftal.
Lees ook: Strijd om toptalent Rayane Bounida: Marokko of België?
De 18-jarige vleugelspeler maakt momenteel furore bij Jong Ajax. In acht wedstrijden voor het reserveteam scoorde hij vijf keer. Bounida past in de plannen van trainer Francesco Farioli.
Lees ook: Rayane Bounida, internetfenomeen én Ajax-talent
Bounida maakt indruk met zijn technische vaardigheden. "Rayane is met zijn fijne techniek, handelingen in de kleine ruimte en tweebenigheid een lust voor het oog. Met zijn spelintelligentie, creativiteit en slimme positionering staat hij symbool voor onze visie op talent", zegt directeur voetbal Marijn Beuker. "Rayane had in het begin een lastige periode in Amsterdam, waarin hij geduldig moest zijn en hard heeft moeten werken. De laatste maanden heeft hij wederom fantastische stappen gezet."
Wydad weigert vakantie voor Hakim Ziyech!
Occult financieel netwerk met miljoenenopbrengst opgerold in Noord-Marokko
Zo verstopte drugskartel ladingen in Tanger
Schokkende roofoverval op toeriste in Marrakech, meerdere arrestaties
Walid Regragui daagt wereldmacht Brazilië uit: "Dit is Formule 1!"
Nasser Zefzafi dreigt
Wydad weigert vakantie voor Hakim Ziyech!
Walid Regragui daagt wereldmacht Brazilië uit: "Dit is Formule 1!"
Bus Marokkaans elftal arriveert te laat na visumblunder
Marokko loot WK-droomgroep, zware start tegen Brazilië
Hakim Ziyech volgt speciaal programma
Koning Mohammed VI transformeert carrière UFC-vechter
Wedstrijd Marokko-Oman: hoe laat en op welke zenders?
De Marseille-fout van 6 miljoen euro: Ounahi steelt show in Spanje!