2 december 2013 - 18:35 - Cultuur
De Australische actrice Nicole Kidman wordt in de komende dagen in Marokko verwacht, voor de opnames van de nieuwe film van Werner Herzog ’Queen of the Desert’.
Oorspronkelijk gepland voor maart, zullen de opnames uiteindelijk op 15 december van start gaan en tot 15 januari lopen. De film wordt ook gedeeltelijk in Londen en Jordanië gemaakt.
’Queen of the Desert’ vertelt over het leven van Gertrude Bell, ontdekkingsreiziger, archeoloog, politieke analiste, maar ook Britse spion en ambtenares. Ze hielp in 1919 met de oprichting van de moderne staat Irak.
Nicole Kidman deelt de hoofdrol met Robert Pattinson. De Amerikaanse acteur speelt de rol van Thomas Edward Lawrence, beter bekend als Lawrence of Arabia, wiens film ook in Marokko werd gemaakt in de vroege jaren ’60.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Sean Paul kiest Marokko voor nieuwe videoclip (video)
French Montana en Swae Lee openen FIFA WK clubs
Uitstel voor Saad Lamjarred na chantage
Geheimen van Marokko: de gouden draden van het brokaat
Saad Lamjarred vecht deze week celstraf voor verkrachting aan
Chinese tv-hit kookt in Tanger
"Holy sh!t"-actrice Nora Dari in tranen op set