Kroonprins Moulay Hassan in Tetouan (video)
Kroonprins Moulay Hassan was zondag in Tetouan voor een officieel sportevenement van de Koninklijke Garde.
26 april 2017 - 22:00 - Marokko
Het is ongetwijfeld één van de meest bekeken video’s van de afgelopen dagen in Marokko. Prins Moulay Hassan wijst jongeren van zijn leeftijd in de Verenigde Staten aan dat ze naar een auto van de koninklijke stoet moeten stappen. De kroonprins was samen met zijn vader Koning Mohammed VI. Video!
Lees meer
Kroonprins Moulay Hassan was zondag in Tetouan voor een officieel sportevenement van de Koninklijke Garde.
Khalid El Wahi, lijfwacht van kroonprins Moulay Hassan, is zaterdag dood aangetroffen in zijn hotelkamer in Tetouan.
Moulay Hassan werd eerder deze week op de zeedijk van Tetouan gezien met meerdere lijfwachten. De kroonprins liet zijn hond uit.
Amine Chakir is 18 en studeert in Fez. De jonge Marokkaan lijkt als twee druppels water op Kroonprins Moulay Hassan.
Koning Mohammed VI, zijn vrouw Lalla Salma en zijn kinderen Moulay Hassan en Lalla Khadija zijn al enkele dagen in de Verenigde Staten.