Agadir krijgt safaripark van 42 miljoen
In Agadir wordt binnenkort een nieuwe safaripark aangelegd. Het project werd deze week door de gemeenteraad goedgekeurd.
25 februari 2016 - 21:18 - Marokko
Agadir krijgt binnenkort een nieuwe pretpark. Agadirland zal een investering van 300 miljoen dirham vergen.
De aanleg van het pretpark werd door Zineb El Adaoui, Wali van de regio Souss-Massa en gouverneur van de prefectuur Agadir-Ida Outanane aangekondigd.
Het park wil zowel Marokkanen als toeristen aantrekken. Daarvoor krijgt Agadirland een waterpark, een dolfinarium, een doolhof, een karting, diverse attracties, sportterreinen, een 7d bioscoop, een ijsbaan, een culturele ruimte, een ruimte gewijd aan vrouwen, een kleine dierenpark, een kinderboerderij en zelfs een kabelbaan met uitzicht op de baai van Agadir.
De hoofdstad van de Souss-regio biedt steeds meer activiteiten aan. In de stad werd vorig jaar het krokodillenpark Croco-Park geopend waar ruim 300 krokodillen leven.
Enkele dagen geleden werd ook de aanleg van een nieuwe dierentuin in de stad aangekondigd. Het dierenpark zal op een tiental kilometers van de stad op ruim 25 hectare worden aangelegd en zal 42,5 miljoen dirham kosten. De opening staat binnen drie jaar gepland.
Lees meer
In Agadir wordt binnenkort een nieuwe safaripark aangelegd. Het project werd deze week door de gemeenteraad goedgekeurd.
Op 29 februari 1960, juist 56 jaar geleden, werd Agadir in slechts 15 seconden volledig verwoest door een aardbeving met een kracht van 5,7 op de schaal van Richter.
In Agadir wordt deze week een nieuw pretpark geopend. X-Treme park spreidt zich uit over vier hectare nabij de kartbaan van Agadir.
Marokko wil in de loop van het jaar een half miljoen Italiaanse toeristen aantrekken. Het land wil dat doen door zijn cultureel en historisch erfgoed te promoten.
De nieuwe Megarama bioscoop in Tanger gaat deze week open. De multiplexbioscoop kan tot 1500 mensen ontvangen.