27 januari 2016 - 16:00 - Marokko
In het Marokkaanse Marrakech zal binnenkort de bouw van een eerste bovengrondse parking met meerdere verdiepingen van start gaan. De gemeenteraad heeft het project eerder deze week goedgekeurd.
De nieuwe parkeergarage met een oppervlakte van een hectare wordt nabij het wereldbekende Djemaa El Fna plein gebouwd. Dat vernam persagentschap MAP van Ahmed Chebouni, president van het ontwikkelingscentrum voor de regio Tensift (CDRT).
De parkeergarage zal de doorstroming van het verkeer in de stad helpen verbeteren en de vele conflicten tussen weggebruikers en parkingsbewakers helpen verminderen.
Marrakech krijgt ook een nieuwe parkeergarage voor moto’s en fietsen. In de rode stad rijden ongeveer 170.000 motorfietsen en 40.000 fietsen.
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd