31 oktober 2019 - 18:10 - Marokko
Premier Saadeddine El Othmani is niet tevreden met het beeld dat van hem wordt geschetst in de media. Hij zou in de afgelopen dagen zijn entourage op de vingers hebben getikt vanwege foto’s van hem die in de media werden verspreid.
Het regeringshoofd wil zijn imago bij het groot publiek hoog houden en zou daarvoor zelfs een beroep hebben gedaan op externe medewerkers om deze te verbeteren in aanloop naar de verkiezingen van 2021.
Zijn inspanningen zouden echter de gewilde resultaten niet hebben opgeleverd. Een expert in communicatie uit Casablanca oordeelt dat het onmogelijk is om het imago van El Othmani "beter te verkopen".
De leider van de PJD-partij is "niet-marketable" en het wordt nog erger wanneer men zijn foto’s als partijleider en als regeringshoofd combineert. En volgens zijn critici doet El Othmani zelf ook niets om de situatie te verbeteren.
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering