31 oktober 2019 - 18:10 - Marokko
Premier Saadeddine El Othmani is niet tevreden met het beeld dat van hem wordt geschetst in de media. Hij zou in de afgelopen dagen zijn entourage op de vingers hebben getikt vanwege foto’s van hem die in de media werden verspreid.
Het regeringshoofd wil zijn imago bij het groot publiek hoog houden en zou daarvoor zelfs een beroep hebben gedaan op externe medewerkers om deze te verbeteren in aanloop naar de verkiezingen van 2021.
Zijn inspanningen zouden echter de gewilde resultaten niet hebben opgeleverd. Een expert in communicatie uit Casablanca oordeelt dat het onmogelijk is om het imago van El Othmani "beter te verkopen".
De leider van de PJD-partij is "niet-marketable" en het wordt nog erger wanneer men zijn foto’s als partijleider en als regeringshoofd combineert. En volgens zijn critici doet El Othmani zelf ook niets om de situatie te verbeteren.
Imam onder vuur na handkus aan minister in Israël (video)
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Plannen voor nieuwe luchthaven in Marokko concreet
WK 2030: Marokko’s grootste gok of gouden kans?
Marokkaans-Zwitserse Alayah Pilgrim maakt furore op Euro 2025
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Nador pakt chaos op stranden aan met vaste prijzen
Gevaarlijke situatie op toeristische trekpleister Al Hoceima
Marokkaanse verliest 222.000 dirham door WhatsApp-bericht
Vicevoorzitter wijk Tanger opgepakt na klacht uit België
Grensovergang Melilla: minder drukte door uitkeringscontrole
Ajdir wil strandtoerisme redden