Vrouw die politievrouw mishandelde in Rabat vrijgelaten
De bestuurster die vorige week een politievrouw in Rabat in het gezicht had geslagen is vrijgelaten. Ze verschijnt op 7 juni voor de rechter.
- Marokko
De politie heeft vrijdag een onderzoek gestart naar de mishandeling van een politievrouw in de Marokkaanse hoofdstad Rabat.
Het slachtoffer zou door een weggebruikster zijn mishandeld na haar een bekeuring te hebben gegeven voor een verkeersovertreding, aldus de politie.
De vrouw weigerde eerst haar papieren te tonen, waarna ze de politievrouw in het gezicht sloeg en de scene zelf met haar smartphone filmde.
De 37-jarige verdachte werd gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen.
Lees meer
De bestuurster die vorige week een politievrouw in Rabat in het gezicht had geslagen is vrijgelaten. Ze verschijnt op 7 juni voor de rechter.
De politie in Kelaat Sraghna heeft een onderzoek gestart naar een ruzie tussen een Marokkaan uit Europa en een politievrouw.
Een politievrouw in Casablanca stond vrijdag terecht voor afpersing. Zij wordt ervan verdacht van een kankerpatiënte te hebben geprofiteerd om voor zichzelf een...
De politie heeft eind vorige week in Marrakech een vrouw gearresteerd nadat ze haar man met een mes had aangevallen. Volgens Assabah wenste de man niet te scheiden.
In het Marokkaanse Temara hebben agenten dinsdag een politievrouw gearresteerd voor overspel. Zij werd op heterdaad betrapt met haar minnaar.