Politieman betrapt op corruptie in Fez
In het Marokkaanse Fez is maandag een politieagent gearresteerd op verdenking van corruptie. De ambtenaar werd op heterdaad betrapt toen hij 2000 dirham in ontvangst nam.
- Marokko
De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft een onderzoek ingesteld naar een politieman in Fez. Hij wordt ervan verdacht een grote hoeveelheid in beslag genomen drugs te hebben gestolen.
Volgens een verklaring van de veiligheidsdienst werd de agent in voorlopige hechtenis genomen in het kader van het onderzoek.
Zodra de resultaten van het onderzoek bekend zijn zullen de nodige maatregelen tegen de agent worden getroffen.
Lees meer
In het Marokkaanse Fez is maandag een politieagent gearresteerd op verdenking van corruptie. De ambtenaar werd op heterdaad betrapt toen hij 2000 dirham in ontvangst nam.
Een politieman is in de wijk Hay Hassani in Casablanca door zijn collega’s gearresteerd op verdenking van corruptie.
In de Marokkaanse hoofdstad Rabat is zaterdag een politieman gearresteerd na herhaaldelijk dronken tijdens zijn dienst te zijn betrapt.
Een stomdronken Marokkaanse politieman heeft zijn dienstwapen en persoonlijke spullen in een trein verloren.
In het Marokkaanse Fez is zaterdag een gendarme door een auto aangereden. Het ongeval gebeurde tijdens een politiecontrole op een twintigtal kilometers van de stad.