Zoeken

Politie rolt ’mahia-maffia’ op in Noord-Marokko

7 juli 2025 - 14:40 - Marokko

©

De politie in Bni Nssar heeft een gevaarlijke criminele bende opgerold die zich bezighield met de productie en distributie van de illegale alcoholische drank ’mahia’. Deze succesvolle operatie, die volgde op observatie en intensief veldwerk, leidde tot de aanhouding van drie verdachten.

De arrestaties vonden plaats in een pand dat werd gebruikt voor de productie van de verdovende middelen. Bij de inval werden aanzienlijke hoeveelheden ’mahia’ in beslag genomen, samen met apparatuur en gereedschappen die werden gebruikt voor het distilleren en opslaan van de drank.

Lees ook: Celstraf voor verkoop alcohol aan moslims in Al Hoceima

Betrouwbare bronnen meldden aan NadorCity dat de operatie onder toezicht stond van het bevoegde Openbaar Ministerie. De aangehouden verdachten zijn in hechtenis genomen in afwachting van verder onderzoek en ondervraging. De autoriteiten zetten het onderzoek voort om eventuele verdere connecties van dit netwerk bloot te leggen. Er wordt vermoed dat de bende deel uitmaakt van een grotere organisatie die actief is in andere steden in de oostelijke regio.

Lees ook: Inval in Nador legt illegale drankhandel bloot

Deze succesvolle operatie is een belangrijke slag tegen de illegale ’mahia’-maffia. De waarschuwingen voor de gevaren van deze drank, die ernstige gezondheidsrisico’s en in sommige gevallen zelfs de dood tot gevolg kunnen hebben, nemen al geruime tijd toe.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team