Zoeken

Meest gezochte drugsbaron van Marokko gepakt

8 augustus 2025 - 20:30 - Marokko

©

Na een lange klopjacht is een van de meest gezochte drugsbaronnen van Marokko gearresteerd. Een speciale operatie van de Koninklijke Gendarmerie in Bouskoura maakte een einde aan zijn jarenlange vlucht.

De drugsbaron, tegen wie meer dan veertien nationale arrestatiebevelen openstonden, werd op heterdaad betrapt met vier handlangers. De operatie, geleid door de commandant van de gendarmerie in Bouskoura, en het hoofd van het gerechtelijk centrum, stuitte bij de arrestatie op wapens zoals zwaarden en messen. Bij huiszoekingen werden twee auto’s in beslag genomen die gebruikt werden voor de drugshandel.

Lees ook: Dubai, Marokko, Frankrijk: einde klopjacht op drugsbaron ’Bibi’

In de voertuigen vond de politie aanzienlijke hoeveelheden cocaïne, ’lboufa’ – een krachtig psychotroop middel – en cannabis. Volgens Assabah wordt de drugsbaron gelinkt aan de leiding van een criminele organisatie die zich bezighield met drugshandel en gewapende overvallen. De vijf verdachten zitten inmiddels vast in afwachting van hun voorgeleiding.

Lees ook: Marokkaanse topfiguren superkartel voelden zich veilig in Dubai

Het gerechtelijk onderzoek gaat verder onder leiding van het Openbaar Ministerie. Het doel is om het complete criminele netwerk te ontmantelen en alle betrokkenen te identificeren. Ook wordt onderzocht of de bendeleider zich schuldig heeft gemaakt aan andere misdrijven.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team