14 september 2024 - 12:10 - Marokko
Een Boeing 737 van Royal Air Maroc tussen Casablanca en Abuja, moest donderdagavond een noodlanding maken op de luchthaven Marrakech Menara.
Volgens Moroccan Aviation keerde het vliegtuig terug nadat een probleem met een van de motoren was ontdekt. Vanwege de ernst van de situatie kon de piloot Casablanca, de thuisbasis van de luchtvaartmaatschappij, niet bereiken en vroeg hij toestemming om te landen op het dichtstbijzijnde vliegveld, Marrakech Menara.
Lees ook: Noodlanding Royal Air Maroc na barst in cockpitruit
Dezelfde bron meldt dat een van de passagiers bevestigde dat ze sinds twee uur ’s nachts vastzaten op het vliegveld en dat er geen hulp is geboden. Royal Air Maroc heeft geen vervangend vliegtuig geregeld om de gestrande passagiers naar hun bestemming te brengen, noch zijn ze naar een hotel gebracht. Ze werden verzocht te wachten tot vrijdagnamiddag voor meer informatie over hun reis.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko