10 augustus 2019 - 18:40 - Marokko
Een parkeerwachter is in het centrum van Saidia vermoord na een ruzie over zijn prijzen met een jonge bestuurder.
Het slachtoffer werkte bij een strand van Souk El Tenine. De jonge bestuurder, die zijn vakantie in de regio doorbracht, kreeg ruzie met de parkeerwachter over het bedrag die deze laatste hem vroeg na zijn auto te hebben bewaakt.
Challenge bericht dat de ruzie snel uit de hand liep. Een van de vrienden van de jonge bestuurder greep in. Hij haalde een mes naar boven en stak de parkeerwachter neer.
Volgens getuigen stortte het slachtoffer neer. De bestuurder, zijn vriend en een derde persoon probeerden weg te vluchten maar werden door een groepje jongeren omsingeld en overmeesterd tot de komst van de politie.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht