10 augustus 2019 - 18:40 - Marokko
Een parkeerwachter is in het centrum van Saidia vermoord na een ruzie over zijn prijzen met een jonge bestuurder.
Het slachtoffer werkte bij een strand van Souk El Tenine. De jonge bestuurder, die zijn vakantie in de regio doorbracht, kreeg ruzie met de parkeerwachter over het bedrag die deze laatste hem vroeg na zijn auto te hebben bewaakt.
Challenge bericht dat de ruzie snel uit de hand liep. Een van de vrienden van de jonge bestuurder greep in. Hij haalde een mes naar boven en stak de parkeerwachter neer.
Volgens getuigen stortte het slachtoffer neer. De bestuurder, zijn vriend en een derde persoon probeerden weg te vluchten maar werden door een groepje jongeren omsingeld en overmeesterd tot de komst van de politie.
IPTV in België: tienduizenden gebruikers bekend, celstraf dreigt
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra