29 december 2018 - 11:33 - Marokkanen in het buitenland
Een 18-jarige Marokkaan is op kerstnacht met opzet aangereden na een ruzie in een nachtclub in het zuid-Spaanse Estepona.
De jongeman was rond 7 uur ’s ochtends op weg naar huis toen de 33-jarige bestuurder van de auto hem op straat aanreed. De Volkswagen belandde vervolgens tegen een palmboom. De bestuurder liet het voertuig achter en pleegde vluchtmisdrijf.
Later in de dag meldde de dertiger zich zelf bij de politie. Hij vertelde aan de agenten dat hij een ongeval had gehad en dat hij "dacht iemand te hebben aangereden".
Het slachtoffer werd zwaargewond naar het ziekenhuis afgevoerd. De bestuurder werd in voorlopige hechtenis genomen op verdenking van poging tot moord. Volgens politiebronnen is niet bekend waarover de twee ruzie hadden in de nachtclub.
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko wil Marokkaanse diaspora terughalen
Marokkaanse bakker breekt wereldrecord
Fiscus Marokko richt pijlen op vermogende Marokkanen in het buitenland
Koning Mohammed VI’s initiatief voor de Marokkaanse diaspora komt moeizaam van de grond
Genève groeit: steeds meer Marokkanen
Marokkaan in Zwitserland terecht voor ’ontvoering’ zoon
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Havens Marokko en Spanje draaien overuren door Marokkaanse diaspora