6 september 2013 - 12:54 - Marokko
Othmane Benjelloun, voorzitter van BMCE Bank, is de zevende rijkste man in Afrika. Zijn fortuin wordt geschat op 3,1 miljard dollar in de World Wealth Report 2013.
Ook in maart stond de zakenman, als rijkste Marokkaan met 3,1 miljard dollar, op de Forbes ranking van miljardairs.
Benjelloun controleert 40% van BMCE en is met zijn groep RMA Wataniya, de eerste verzekeraar van Marokko.
Volgens de World Wealth Report telt Marokko 4900 dollarmiljonairs. In Tunesië zijn dat er 6500, in Libië 6400 en in Algerije 4100. Zuid-Afrika telt het meeste miljonairs in Afrika.
De Nigeriaanse Aliko Dangote, 56, is ongetwijfeld de rijkste man van Afrika, met een geschatte fortuin van 16,1 miljard dollar.
In de wereldranking van Forbes voor 2013, was Othmane Benjelloun 437e en Miloud Chaabi, baas van Ynna Holding, 704e.
Russen verruilen Turkije voor Marokko
Abdeslam Ouaddou zwaargewond na verkeersongeval
Tanger krijgt "juweel" van het Afrikaans voetbal
Marokko begonnen met bouw ’s werelds grootste stadion
Europese Marokkaan met tonnen vuurwerk betrapt in Tanger
Taser redt agent in Tanger
Russen verruilen Turkije voor Marokko
Tanger krijgt "juweel" van het Afrikaans voetbal
Marokko begonnen met bouw ’s werelds grootste stadion
Europese Marokkaan met tonnen vuurwerk betrapt in Tanger
Taser redt agent in Tanger
Drie broers opgepakt na fatale aanval in Berkane
Parlementslid aangeklaagd door café-eigenaar in Tanger
Vrouwen en khaliji opgepakt in Marrakech