Zoeken

Tieners gearresteerd na oproep tot jihad in Marokkaanse school

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Zeven op zijn Afghaans geklede gemaskerde jongeren zijn vorige week een middelbare school in de wijk Bensouda in Fez binnengevallen om tot de Jihad op te roepen.

De jongeren drongen een klaslokaal binnen, omsingelden de leraar en riepen herhaaldelijk "Allah Akbar, naar de Jihad" alvorens weg te vluchten.

De leraar waarschuwde onmiddellijk de directie die de politie belde. De docent had één van de jongens herkend ondanks zijn masker en vertelde dat ook aan de politie.

Slechts enkele uren later werden de jongeren van 17-18 jaar thuis gearresteerd en in voorarrest genomen. Sommigen van hen zouden de kinderen zijn van bekende terreurverdachten.

Lees meer

Opnieuw docent gearresteerd voor kindermisbruik in Marokko

De politie in Casablanca heeft opnieuw een docent gearresteerd op verdenking van kindermisbruik. De feiten vonden plaats in een privé-school in de wijk Hay Essalama

Leerkrachten in Nador en Al Hoceima opgepakt om steun IS

De politie heeft in Nador een docent gearresteerd die op Facebook zijn sympathie voor de terreurorganisatie Islamitische staat heeft geuit.

Politie Agadir rolt illegale munitiehandel op

De politie heeft woensdag in Agadir een buitenlander gearresteerd die in zijn appartement illegale munitie maakte en verkocht.

Tieners aangehouden voor verspreiden ISIS-folders in Marokko

Drie jongeren van 16 en 17 jaar werden door de politie aangehouden in Drarga, een landelijke gemeente op een twintigtal kilometer van Agadir. De drie hadden pro-Isis folders...

Leraar 5 jaar cel in voor verkrachten schoolmeisjes in Agadir

De rechtbank in Agadir heeft een leraar tot 5 jaar gevangenisstraf veroordeeld wegens seksueel misbruik van minderjarige meisjes.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team