Zoeken

Opnames ’Homeland’ van Israël naar Marokko verplaatst

18 september 2013 - 17:00 - Cultuur

Geschreven door Laila A.

De in Israël geplande opnames van meerdere afleveringen van het nieuwe seizoen van de serie ’Homeland’, werden naar Marokko verplaatst.

De beslissing werd vorige week genomen door de makers van ’Homeland’, en is te wijten aan de situatie in Syrië en een mogelijke Amerikaanse legerinterventie, melden Israëlische media.

In het derde seizoen van ’Homeland’ speelt bovendien de Marokkaanse acteur Saïd Taghmaoui de rol van een soldaat.

De makers van Homeland hebben ook voor Marokko gekozen voor de opnames van de nieuwe serie ’Tyrant’. De pilot gaat over een Amerikaanse familie die verzeild raakt in het onrustige Midden-Oosten.

Het nieuwe seizoen van ’Homeland’ is vanaf eind september te zien op de Amerikaanse zender Showtime.

Lees meer

Amerikanen maken serie over Bashar Al Assad in Marokko en Israël

Het Amerikaanse televisienetwerk Fox gaat meerder afleveringen van een serie over het leven van de Syrische president Bashar Al Assad, in Marokko en Israël opnemen.

Ang Lee maakt serie "Tyrant" in Marokko

Taiwanese filmmaker Ang Lee, Oscar-winner voor zijn film "Life of Pi", gaat over een paar weken de pilot "Tyrant" regisseren in Marokko.

Opnames ’Queen of the Desert’ met Nicole Kidman in Marokko

De Australische actrice Nicole Kidman wordt in de komende dagen in Marokko verwacht, voor de opnames van de nieuwe film van Werner Herzog ’Queen of the Desert’.

Acteur Hamidou Benmessaoud overleden

De Marokkaanse acteur Hamidou Benmessaoud, beter bekend onder zijn artiestennaam ’Amidou’, is zondag overleden.

Opnames serie Viking in Marokko

Het nieuwe seizoen van hitserie "Vikings" wordt binnenkort deels in Marokko opgenomen. Dat meldt het Marokkaans Cinematografisch Centrum.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team