22 juni 2023 - 10:00 - Sport
Hakim Ziyech zal moeite hebben om het Saoedische aanbod af te wijzen. Al Nassr heeft zojuist een uitzonderlijk hoog salaris aangeboden aan de Marokkaanse international om zich aan te sluiten bij de andere ster van de club, Cristiano Ronaldo.
Al Nassr biedt de Atlas Leeuw tussen de 12 en 13 miljoen euro per jaar aan. Vergeleken met wat hij momenteel bij Chelsea verdient, is dat meer dan het dubbele. Geen enkele andere club zou vandaag zo’n vergoeding kunnen bieden, zeker niet Paris Saint-Germain, dat gedwongen is om te bezuinigen.
Lees ook: Na Ronaldo zet Al-Nassr zinnen op Hakim Ziyech
De keuze zal afhangen van de ambitie van Hakim Ziyech. Als hij op voetbal gericht is, zal hij waarschijnlijk in Europa blijven om te laten zien dat Chelsea het mis had door hem op de bank te laten zitten. Als hij wordt aangetrokken door het financiële aspect, kan hij zich voorbereiden op een comfortabel pensioen in een land waar hij waarschijnlijk in de watten zal worden gelegd en waar zijn Marokkaanse afkomst in zijn voordeel speelt.
Lichaam vrouw gedumpt bij ziekenhuis in Marokko
ElGrandeToto weigert podium te delen met Saad Lamjarred
Ouders krijgen gelijk, baby in Marokko mag ’Massinissa’ heten
Strafschop bevrijdt Marokko en leidt tot kwartfinaleplek
Marokko’s cannabisbazen komen naar Amsterdam
Influencer Yasmin was eigenlijk een man, schandaal in Arabische wereld
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug