Zoeken

Vrouwen ontvoeren meisje uit hamam Fez

16 april 2013 - 12:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Vier vrouwen hebben een meisje ontvoerd uit een hamam in Fez. Het slachtoffer zou een verhouding hebben gehad met de echtgenoot van een van haar ontvoersters.

De vier vrouwen stopten met een Ford voor de hamam in de Dekarate wijk, bedreigden het meisje met zuur en sleurden haar half naakt mee naar de auto.

Getuigen verwittigden de politie die iets later twee van de ontvoersters wisten te arresteren, in de Tarik wijk te Fez. Zij vertelden de politie dat ze de ontvoering hadden georganiseerd om het meisje te straffen.

De twee andere ontvoersters en het jonge slachtoffer, waarvan de politie de identiteit niet wenst te communiceren, waren gisteren nog zoek.

Lees meer

Marokkaanse tiener betrapt die vrouwen in hamam fotografeerde

In Marokko heeft de politie deze week een tienermeisje gearresteerd die foto’s van naakte vrouwen maakte in een hamam.

Britse kinderontvoerder opgepakt in Tetouan

Een door Interpol gezochte Brit is dinsdag in Tetouan gearresteerd, toen hij een 6-jarige meisje probeerde te ontvoeren.

Meisje bevalt na groepsverkrachtingen in Marrakech

Een 13-jarig meisje uit een dorpje nabij Marrakech, is bevallen van een kindje na meermaals het slachtoffer te zijn geweest van groepsverkrachtingen.

Tienermeisjes aangehouden na filmen in hamam in Marokko

Twee tienermeisje zijn door de politie in het zuid-Marokkaanse Tiznit gearresteerd omdat ze naakte vrouwen in een hamam hadden gefilmd.

Meisje getrouwd met verkrachter doodgeslagen in Meknes

Een 17-jarig meisje is deze week in Meknes doodgeslagen door haar man en verkrachter, meldt de NGO Blijf van mijn kind af.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team