6 juni 2024 - 09:50 - Sport
De Atlas Leeuwen bereiden zich intensief voor op de cruciale wedstrijden tegen Zambia en Congo, die respectievelijk op 7 en 11 juni plaatsvinden in het kader van de kwalificaties voor het WK 2026. De afwezigheid van sterspelers Noussair Mazraoui en Amir Richardson baart echter zorgen.
Bondscoach Walid Regragui heeft een strak schema opgesteld met twee trainingen per dag tot en met donderdag, ter voorbereiding op de confrontatie met Zambia op vrijdag in het Grote stadion van Agadir. De afwezigheid van Mazraoui, rechtsback van Bayern München, en Richardson, middenvelder van Stade de Reims, tijdens de trainingen van dinsdag zorgt echter voor vragen.
Lees ook: Marokko traint voor duel tegen Zambia (video)
Volgens de Marokkaanse voetbalbond zijn beide spelers om persoonlijke redenen afwezig. Mazraoui en Richardson zouden het trainingskamp in Rabat al sinds donderdag verlaten hebben. Mediaberichten melden dat de Bayern München-verdediger zich in Saoedi-Arabië bevindt om de hadj te verrichten.
Andere mediabronnen melden dat Mazraoui en Richardson niet in de basis zullen staan voor de wedstrijden tegen Zambia en Congo. De spelers zouden toestemming van Walid Regragui hebben gekregen voor hun afwezigheid. De bondscoach zal ongetwijfeld uitleg geven tijdens de persconferentie voorafgaand aan de wedstrijd tegen Zambia op donderdag.
Lees ook: Dilemma voor Walid Regragui
Na de confrontatie met Zambia op vrijdag wacht Marokko op 11 juni een uitwedstrijd tegen de Democratische Republiek Congo in Kinshasa, in de vierde ronde van de kwalificaties voor het WK 2026, dat gezamenlijk wordt georganiseerd door de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
Marokkaan uit Europa moet reeds verkochte huizen slopen (video)
Marokko nieuwe autobaas van Afrika
Vakantie in Tanger verstoord door dronken amokmaker
Marokkaanse advocaten leiden anti-Trump campagne
Marokko dicht bij aankoop van 32 Amerikaanse superjets
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug
Marokko strijdt om supertalent Ayyoub Bouaddi