Zeven doden en tientallen gewonden bij busongeval in Sidi Bennour
Zeven mensen zijn maandagochtend omgekomen in een busongeval op 12 kilometer van Sidi Bennour. Het ongeluk gebeurde rond 6u ter hoogte van het dorpje Ouled Amrane.
13 augustus 2012 - 16:30 - Marokko
Vijftig mensen raakten zaterdagochtend gewond bij een busongeval op een twintigtal kilometers van Fez.
De bus dat Fez en Taounate moest verbinden, sloeg over de kop ter hoogte van de gemeente Ain Kansara. De bestuurder zou de controle over het voertuig hebben verloren als gevolg van een mechanisch probleem.
Ook de leeftijd van de bus werd aangehaald door de lokale overheden, die massaal hulpdiensten hebben gemobiliseerd om de gewonden naar Fez te evacueren.
Begin augustus werden elf mensen gedood bij een ongeval op een landelijke weg in de buurt van Youssoufia. Een week daarvoor maakte een busongeluk twee doden en 42 gewonden op de snelweg tussen Fez en Meknes.
Lees meer
Zeven mensen zijn maandagochtend omgekomen in een busongeval op 12 kilometer van Sidi Bennour. Het ongeluk gebeurde rond 6u ter hoogte van het dorpje Ouled Amrane.
Minstens vijftien mensen werden donderdag gedood in een busongeval op de kustweg tussen Tetouan en Jebha.
Acht mensen zijn woensdagochtend omgekomen bij een busongeval op de snelweg tussen Casablanca en Settat. Ook raakten achttien passagiers gewond.
Twee mensen zijn omgekomen en 42 anderen raakten gewond bij een busongeval op donderdag op de snelweg Fez-Meknes.
Een bus is in de nacht van maandag op dinsdag in een ravijn gestort in Al Haouz, ten zuiden van Marrakech, waarbij 42 passagiers zijn omgekomen en 24 gewond raakten.