25 juli 2024 - 15:30 - Cultuur
Het Openbaar Ministerie (OM) gaat in hoger beroep tegen de vrijspraak van Ali B in drie zedenzaken. Dit nieuws komt kort nadat bekend werd dat de rapper via Duitsland naar Marokko is gevlucht.
De rapper van Marokkaanse afkomst werd eerder deze maand veroordeeld tot twee jaar cel voor verkrachting, maar vrijgesproken van de verkrachting van zangeres Ellen ten Damme, aanranding van zangeres Jill Helena en aanranding van een vrouw genaamd Naomi.
Lees ook: Ali B naar Marokko vertrokken
Het OM gelooft de verhalen van de slachtoffers en vindt het belangrijk dat slachtoffers van seksueel misbruik aangifte blijven doen. Ze zien in het vonnis van de rechtbank aanknopingspunten om de zaak opnieuw voor te leggen in hoger beroep.
Lees ook: Ali B veroordeeld tot twee jaar cel
Eerder kondigde Ali B al aan in hoger beroep te gaan tegen zijn veroordeling voor verkrachting. Zijn advocaat blijft volhouden dat hij onschuldig is. In afwachting van het hoger beroep blijft Ali B op vrije voeten.
Marokko verovert Washington met pastilla
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Tunnel tussen Marokko en Spanje concreter
Netflix kiest Marokko voor opnames nieuwe actieserie
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Nieuw powerkoppel: French Montana en prinses van Dubai bevestigen relatie (foto’s)
Spice Girl Mel B trouwt in Marokko
Steen door voorruit auto Cheb Rezki op snelweg
Beelden in Marokko opgenomen Nolan-film ’The Odyssey’ gelekt
Sherine dreigt met rechtszaak na kritiek in Marokko
Kusscène in Tanger leidt tot grote rel