25 maart 2019 - 19:00 - Sport
Na weken geruchten over de aanwezigheid of niet van Lionel Messi tegen Marokko in Tanger, zal de speler uiteindelijk afwezig zijn, wat de Marokkaanse voetbalbond niet kan waarderen.
De voetbalbond heeft uitleg gevraagd aan de Argentijnse sportautoriteiten over de afwezigheid van de topvoetballer. Messi zou last hebben aan zijn schaambeen en daardoor voor de wedstrijd tegen de Atlas Leeuwen hebben afgezegd.
Messi zou de blessure tijdens de wedstrijd tegen Venezuela hebben opgelopen en zou als gevolg daarvan onmiddellijk naar Barcelona zijn teruggekeerd.
Probleem is dat volgens de overeenkomst van de twee voetbalbonden, Messi aanwezig zou zijn en dat Marokko daar 500.000 euro voor zou betalen. Het bedrag werd nooit officieel bevestigd.
De Marokkaanse voetbalbond herinnert er in een verklaring aan dat er in het contract duidelijk werd vermeld dat het A-Team in Tanger werd verwacht, een geen reserveteam dat weinig mensen zou aantrekken.
De wedstrijd staat op 26 maart om 20 uur in het Grote stadion van Tanger gepland en wordt live op Arryadia uitgezonden.
Marokko: vrouwen eisen toegang tot verantwoordelijke posities
Studenten keren terug naar Marokko om aan depressie te ontsnappen
Marokko gaat meer sneltesten doen
Aankoop F-35 straaljagers door Marokko krijgt vorm
Marokko: belasting op alcohol en tabak brengt 2 miljard dirham op
Amerikaanse markt gaat open voor producten uit Marokkaanse Sahara
RKC-aanvoerder Anas Tahiri wijdt doelpunt aan overleden neefje
Jamal Ben Saddik zegt gevecht tegen Rico Verhoeven af
Marokkaanse voetballers opgelicht door malafide makelaar in VAE
Marokkaan in de VS wil Moghreb Tetouan redden
Younes Belhanda is racisme in voetbalwereld zat
Rico Verhoeven: "Niets te vrezen van Ben Saddik"
Familie Abdelhak Nouri vraagt 15 miljoen euro aan Ajax
Verhoeven is er zeker van, nieuw gevecht tegen Badr Hari komt nog