Nieuwe verdachten opgepakt na kaalscheren meisje in Meknes
De politie heeft vier nieuwe verdachten gearresteerd voor de mishandeling van een meisje in Meknes. Het slachtoffer werd kaalgeschoren omdat ze van spionage werd verdacht.
15 juni 2016 - 11:06 - Marokko
In het Marokkaanse Casablanca wordt binnenkort een nieuwe politie-eenheid de straten opgestuurd om het verkeer te regelen.
De nieuwe eenheid van 200 man bestaat uit motoragenten en voetpatrouilles. Zij zullen zorgen voor een « menselijke en technische ondersteuning » van de reeds bestaande verkeersstructuren in de metropool.
Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN is het initiatief onderdeel van « de modernisatie van de DGSN en de wens van de afdeling om de veiligheid te waarborgen », schrijft Le Matin.
De nieuwe politiedienst zal in maart volgend jaar worden versterkt met extra agenten om « de politie in Casablanca in staat te stellen haar missie in de beste omstandigheden uit te voeren ».
Lees meer
De politie heeft vier nieuwe verdachten gearresteerd voor de mishandeling van een meisje in Meknes. Het slachtoffer werd kaalgeschoren omdat ze van spionage werd verdacht.
Agenten van de nationale veiligheidsdienst DGSN belast met de veiligheid van de paleizen en de koninklijke familie zullen binnenkort nieuwe uniforms krijgen.
In november dit jaar wordt in Marrakech de klimaattop COP22 gehouden. Ruim 10.000 agenten zullen voor de veiligheid zorgen tijdens het evenement.
Op de zeedijk van Tanger werden kort geleden nieuwe parkeergarages geopend.
Politiebaas Abdellatif Hammouchi is niet klaar met de modernisatie van de nationale veiligheidsdienst DGSN. Hij heeft besloten de strijd aan te gaan tegen vrouwengeweld.