Zoeken

Nasrdin Dchar opnieuw papa

14 mei 2016 - 10:20 - Cultuur

Geschreven door Laila A.

Nasrdin Dchar is opnieuw papa. De zoon van de Nederlandse acteur van Marokkaanse afkomst werd vrijdagnacht geboren.

Dchar kondigde zelf de geboorte van de kleine Malik Hamza op internet aan. Het kindje werd om 00:40 uur geboren.

« Yes! Hij is er! En wat zijn we blij! Om 00.40 uur zijn wij de trotse ouders geworden van een prachtige zoon: Malik Hamza Dchar. », schreef de acteur bij een foto van zijn baby.

Nasrdin Dchar en zijn vrouw Amy Donk hebben ook een dochtertje, Dina Amina, die in 2014 werd geboren.

Lees meer

Yes-R opnieuw papa

Yes-R is voor de tweede keer papa geworden. Het dochtertje van de Nederlandse rapper met Marokkaanse en Egyptische roots werd donderdagochtend geboren.

Politie arresteert belagers acteur Mohamed Aater

De Marokkaanse politie heeft eind vorige week drie mensen gearresteerd op verdenking van het mishandelen van acteur Mohamed Aater.

Nasrdin Dchar heeft te ’allochtoon-loze stem’ voor commercial ministerie

Nasrdin Dchar is kwaad. De acteur werd door het ministerie van Volksgezondheid afgewezen voor een commercial omdat hij niet allochtoon genoeg klinkt.

Nasrdin Dchar presenteert nieuwe soloshow "Dad"

In de loop van volgend jaar gaat de nieuwe soloshow « Dad » van acteur Nasrdin Dchar in première.

Badr Hari en Said Taghmaoui op bezoek bij Wali van Agadir

Kickbokser Badr Hari en acteur Said Taghmapui waren onlangs allebei op bezoek bij de Wali van Agadir, Zineb El Adaoui.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team