Najat Aatabou deelt haar tip tegen de kou (foto)
Najat Aatabou heeft de perfecte oplossing gevonden voor de kou. L’Manta! De Marokkaanse zangeres heeft een foto op Instagram gedeeld met een dikke Marokkaanse deken.
7 april 2016 - 09:30 - Cultuur
Najat Aatabou heeft hard uitgehaald naar jonge Marokkaanse zangers die alles doen om bekendheid te krijgen. De zangeres vraagt hen om Marokkaanse muziek niet meer vuil te maken door een vulgaire taal te gebruiken. Video!
Lees meer
Najat Aatabou heeft de perfecte oplossing gevonden voor de kou. L’Manta! De Marokkaanse zangeres heeft een foto op Instagram gedeeld met een dikke Marokkaanse deken.
Marokkaanse zangeres Najat Aatabou oordeelt dat actrice Dounia Boutazout fout heeft gehandeld in Casablanca. Zij moet als gevolg « haar excuses aanbieden » voor haar gedrag.
Najat Aatabou verwachtte waarschijnlijk niet dat de video die ze maakte over de slechte staat van haar geboortestad Khemisset en de laksheid van de plaatselijke...
Marokkaanse multi-instrumentalist Majid Bekkas is van 15 tot 26 maart op tournee in België en Nederland. Dat meldt persagentschap MAP.
Najat Aatabou zal dit jaar optreden tijdens het Mawazine muziekfestival in Rabat. De Marokkaanse zangeres had vorig jaar geweigerd aan het festival deel te nemen.