14 oktober 2018 - 14:00 - Marokko
Zes mensen verdacht van samenwerking met een smokkelnetwerk van migranten zijn door de politie in Nador gearresteerd.
Vijf verdachten zijn Marokkanen. De zesde arrestant is een Senegalese man. Dat bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN in een verklaring. Het onderzoek leidde ook tot de arrestatie van 19 migranten afkomstig uit landen van sub-Sahara Afrika.
Tijdens de actie tegen de illegale immigratie werden vijf Zodiac-motorboten, reddingsvesten, 104 paspoorten van mensen met verschillende nationaliteiten, elektronische apparatuur, GPS-systemen, bewijzen van geldoverdrachten, drie voertuigen en grote sommen geld in dirhams en buitenlandse valuta in beslag genomen.
De negentien migranten zouden aan boord van een jacht buiten de Marokkaanse wateren worden gebracht. Daarna zouden de Spaanse autoriteiten een tip hebben gekregen over migranten in nood op zee.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd