Saoedische clubs ruziën voor Nabil Dirar
Nabil Dirar speelt komend seizoen waarschijnlijk in Saoedi-Arabië. De Marokkaanse international heeft de aandacht getrokken van twee Saoedische clubs.
27 juni 2018 - 21:50 - Sport
Nabil El Zhar heeft voor twee jaar bij Leganés verlengd. De Marokkaanse middenvelder blijft tot 2020 bij de Spaanse club.
De club liet dinsdag in een verklaring weten dat het contract van de 31-jarige Marokkaanse international voor twee jaar was verlengd.
Leganés meldt dat El Zhar sinds zijn komst in 2015 52 wedstrijden met de club speelde en vier doelpunten en vijf beslissende passes maakte.
El Zhar "was vorig jaar één van de belangrijkste spelers van het team en is een fundamenteel element om Leganés in de eerste divisie te behouden en de halve finale van de Trooncup te behalen", schrijft de club verder.
Lees meer
Nabil Dirar speelt komend seizoen waarschijnlijk in Saoedi-Arabië. De Marokkaanse international heeft de aandacht getrokken van twee Saoedische clubs.
Reda Boultam verlaat Ajax. De Marokkaans-Nederlandse middenvelder heeft voor drie jaar bij Cremonese in Italië getekend.
De Marokkaanse international Youssef En-Nesyri verruilt naar verwachting Malaga voor Leganés.
Badr Boulahroud heeft voor drie seizoenen met de Spaanse club Málaga CF getekend. De club bevestigt de komst van de Marokkaanse international.
Marouane Fellaini heeft zijn contract bij de Britse club Manchester United voor 2 jaar verlengd.