19 juli 2018 - 20:30 - Marokko
Een vrouw die een naaiwinkel bezit in het Marokkaanse Fez is door de politie opgepakt voor drugshandel.
In haar winkel werden maar liefst 67 plakken hasj gevonden. In totaal legde de politie de hand op 34 kilo drugs.
De politie had een tip binnengekregen over de vrouw die zowel dealers als drugsgebruikers leverde in de wijk Aouinat Al Hajjaj.
Een onderzoek werd gestart en de winkel werd in het oog gehouden. Toen bleek dat de informatie juist was greep de politie in.
De vrouw, moeder van meerdere kinderen, heeft de identiteit van haar leverancier aan de politie gegeven. En nationaal arrestatiebevel werd tegen hem uitgevaardigd.
Lees meer
Een vrouw die in het Marokkaanse Dakhla van bedelarij leefde, werd begin deze week met een grote hoeveelheid hasj betrapt.
De politie en de douane hebben tijdens een gezamenlijke controle een lading van 160 kilo hasj onderschept in de haven Tanger Med.
Een man is vrijdagochtend bij de grensovergang Bab Sebta in het noorden van Marokko met een gordel vol drugs betrapt.
De politie heeft zaterdagochtend tijdens twee antidrugsacties in Larache en Assilah meerdere mensen gearresteerd.
Een politieman is zaterdag in de haven van Tanger gearresteerd voor zijn vermeende banden met een internationaal drugsnetwerk.
Twee broers zijn woensdag door de politie in de wijk Sidi Moumen in Casablanca gearresteerd voor drugshandel.
De politie heeft een uitzonderlijk drugsvangst gedaan in Ouarzazate na de arrestatie van een nationaal gezochte verdachte voor drugshandel.
In de haven Tanger Med heeft de douane dinsdag een auto onderschept met 356 kilo drugs aan boord.
De politie heeft enkele dagen geleden in Ksar El Kebir in het noorden van Marokko ruim 700 kilo drugs onderschept.
Een Litouwer is maandag op de Mohammed V luchthaven in Casablanca betrapt met 8,53 kilo cocaïne.