Zoeken

Marokko: Belgische auto met 160 kilo hasj onderschept

24 augustus 2018 - 12:20 - België

Geschreven door Laila A.

De politie en de douane hebben tijdens een gezamenlijke controle een lading van 160 kilo hasj onderschept in de haven Tanger Med.

Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de drug in een auto met een Belgisch kentekenplaat gevonden. De hasj werd dankzij de speurhonden van de politie ontdekt.

De bestuurder van de auto, een man met de Marokkaanse nationaliteit die net de boot naar Europa wilde nemen, werd gearresteerd. De politie heeft een onderzoek gestart naar de oorsprong van de drugs.

Lees meer

Marokko: man opgepakt met bijna ton hasj in auto

Een Marokkaanse man is eerder deze week in de haven Tanger Med gearresteerd met 840 kilo hasj zijn auto.

Marokko: 700 kg drugs onderschept in Ksar El Kebir, verdachte gevlucht

De politie heeft enkele dagen geleden in Ksar El Kebir in het noorden van Marokko ruim 700 kilo drugs onderschept.

Bab Sebta: 20 kilo hasj onderschept

De douane en de politie hebben donderdagavond bij de grensovergang Bab Sebta 20 kilo hasj onderschept.

Marokko: vrachtwagen met 480 kg drugs onderschept

In de haven Tanger Med werd vrijdagavond een vrachtwagen met 480 kilo hasj onderschept.

Sebta : wereld-Marokkaan met 98 kilo drugs gepakt

De Marokkaanse douane en politie hebben tijdens een controle bij de grensovergang van Bab Sebta eerder deze week 98 kilo hasj onderschept.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team