Kroonprins Moulay Hassan in Tetouan (video)
Kroonprins Moulay Hassan was zondag in Tetouan voor een officieel sportevenement van de Koninklijke Garde.
- Sport
Een video van Moulay Rachid tijdens een BMW-golftoernooi in het Amerikaanse Connecticut ging in de afgelopen uren viraal op internet. De broer van Koning Mohammed VI scoorde een hole-in-one. Zijn dolblije reactie is het kijken waard. Video !
Lees meer
Kroonprins Moulay Hassan was zondag in Tetouan voor een officieel sportevenement van de Koninklijke Garde.
Het is Moulay Rachid niet gelukt om onopgemerkt op het strand van Skhirat te wandelen. Tientallen mensen herkenden hem en vroegen hem om een foto.
Prins Moulay Rachid heeft tijdens de 25e editie van het Lalla Meryem golftoernooi in Dar Es-Salam, de Pro-Am gewonnen.
Koning Mohammed VI is terug in Marokko. De monarch bracht in de afgelopen dagen een privébezoek aan Frankrijk waar hij tientallen Marokkanen ontmoette.
Prins Moulay Rachid werd deze week verkozen tot nieuwe voorzitter van de Marokkaanse federatie voor golf (FRMG).