Zoeken

Moslima wint strijd en moet geen bikini dragen op Miss Universe wedstrijd

12 augustus 2017 - 18:20 - Wereld

Geschreven door Nawel Serdouni

Muna Jama uit Londen heeft het recht gewonnen om niet in bikini te poseren tijdens de 2017 Miss Universe Great Britain schoonheidswedstrijd.

De 27-jarige moslima mocht in een mooie kaftan lopen terwijl de andere kandidates de traditionele bikini droegen.

Muna Jama had zich twee jaar geleden al ingeschreven voor de missverkiezing maar weigerde uiteindelijk mee te doen omdat ze geen bikini wenste te dragen.

Ze besloot zich dit jaar opnieuw in te schrijven en het recht te winnen om niet in bikini te lopen. “Ik zou geen bikini op het strand dragen, dus ik ga er ook geen dragen tijdens een wedstrijd om punten te winnen”.

Lees meer

Marokkaanse Myriam Sahili toekomstige Miss België?

Myriam Sahili wordt misschien de nieuw Miss België. De 19-jarige Belgische Marokkaanse werd enkele dagen geleden tot Miss Brussel gekroond.

Ophef om biddende moslima in bikini (video)

Een jonge vrouw in Turkije is ongewild in opspraak gekomen nadat ze biddend in een bikini werd gefilmd. De beelden werden door een getuige op internet gedeeld. Video!

Moslima caissière Aldi niet verplicht alcohol af te rekenen

In het Engelse Northampton heeft een Aldi winkel besloten dat caissières die geen alcohol willen afrekenen dat ook niet hoeven te doen.

Miss Engeland: moslima valt op op bikinironde

Tijdens de schoonheidswedstrijd "Miss England" heeft een 21-jarige moslima iedereen verrast met haar outfit tijdens de bikinironde.

Oostenrijk verbiedt boerka, boete van 150 euro voor overtreders

In Oostenrijk is het dragen van een boerka of nikaab sinds zondag officieel verboden. De nieuwe wet over de integratie, waarin onder meer het dragen van de boerka wordt...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team