25 mei 2020 - 20:40 - Wereld
Donald Trump heeft de heropening aangekondigd van gebedsplaatsen. De Amerikaanse president heeft alle gouverneurs opgeroepen om moskeeën, kerken en synagogen onmiddellijk te heropenen.
Het staatshoofd is erg populair bij de evangelische christenen en stelt dat kerken, synagogen en moskeeën "plaatsen zijn die essentiële diensten verlenen".
Terwijl de vijftig staten van Amerika geleidelijk aan uit de lockdown komen blijven grote samenkomsten verboden om de verspreiding van het coronavirus te remmen.
Sinds het begin van de pandemie in de Verenigde Staten werden 1,64 miljoen besmettingen met het coronavirus vastgesteld en overleden ruim 97.000 mensen aan de gevolgen daarvan. Amerika is officieel het meest getroffen land wereldwijd.
Bekende influencer krijgt celstraf en hoge boete in Marokko
Vermiste man van 87 dood teruggevonden in rivierbedding Tanger
Podium ingestort tijdens optreden Adil El Miloudi
Ranking waarschuwt toeristen voor voedselvergiftiging in Marokko
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
De stad die Churchill en Roosevelt verenigde: Marrakech onthult geheimen
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt
Rekening van 38.000 euro na weekje Marokko, Orange reageert
Harde aanpak Marokkanen op luchthaven Istanbul
Oorlogsschepen escorteren jacht bij Ceuta, Koning Mohammed VI aan boord?
Gevaarlijke Marokkaanse tomaten van de markt gehaald in Nederland
Marokkaan vrijgelaten na miljoenenroof in Duitsland: "Onvoldoende bewijs"