4 februari 2021 - 18:00 - Marokko
De lancering van het nationale vaccinatieprogramma door Koning Mohammed VI werd in buurland Spanje groots aangekondigd. Behalve in de Spaanse media, hebben internationale media ook aandacht gegeven aan het startsein van de Marokkaanse Koning, die in Spanje als "de zoon" van Juan Carlos wordt beschouwd.
Veel aandacht was er voor de lancering van het Marokkaanse vaccinatieprogramma. In buurland Spanje meldt de krant L’Economista dat de Koning als eerste een dosis van het coronavaccin in zijn land heeft ontvangen. Ook werd zijn gezondheidstoestand uitgebreid besproken in de krant.
Er zijn nauwe banden tussen Koning Mohammed VI en koning Juan Carlos. Deze dateren uit de tijd van Koning Hassan II. In Spanje wordt Koning Mohammed VI zelfs "de zoon" van Juan Carlos genoemd. Dat zou de aandacht in Spanje kunnen verklaren.
Koning Mohammed VI heeft de eerste dosis in zijn paleis in Fez ontvangen. Hiermee startte de vaccinatiecampagne officieel in het koninkrijk. Marokko heeft 60 miljoen doses besteld. De bedoeling is om 80% van de bevolking in te enten.
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Onbekende ziekte doodt schapen en geiten in Marokko
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Ryanair’s geheime wapen voor recordwinsten? Vluchten naar Marokko
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Marokko betrapt Algerijnen met valse paspoorten
Onbekende ziekte doodt schapen en geiten in Marokko
Marokko in nieuwe Arabische "NAVO"-strijdmacht?
Koning Mohammed VI zorgt voor repatriëring kabelbaanslachtoffer Lissabon
Ryanair’s geheime wapen voor recordwinsten? Vluchten naar Marokko
Marokkaans plan voor militaire operatie in Sahara ligt klaar
"Geen enkel Arabisch land is nog beschermd tegen Israël"
Marokkaanse elite-universiteit zet 16 leerlingen op straat na ruzie