Vakantiebestemming Koning Mohammed VI bekend
Koning Mohammed VI heeft zijn nieuwe vakantiebestemming gekozen. De monarch zal zoals gewoonlijk een deel van de zomervakantie in het noorden van Marokko doorbrengen.
11 augustus 2020 - 13:30 - Marokko
Koning Mohammed VI werd afgelopen weekend op zijn jacht voor de kust van Fnideq en Sebta gezien. De monarch werd door Marokkanen begroet en gefilmd.
De beelden werden op sociale media gedeeld en tonen hoe Mohammed VI door zijn fans wordt begroet en toegejuicht. Ook wordt hem een lang leven en een goede gezondheid toegewenst.
Koning Mohammed VI verblijft al enkele weken in het noorden van Marokko en werd afgelopen weekend in Al Hoceima verwacht.
De monarch brengt elk jaar een deel van de zomervakantie in Tanger en Al Hoceima door waar hij aan watersporten zoals jetski doet.
Lees meer
Koning Mohammed VI heeft zijn nieuwe vakantiebestemming gekozen. De monarch zal zoals gewoonlijk een deel van de zomervakantie in het noorden van Marokko doorbrengen.
Het jachtseizoen 2020-2021 is officieel gestart in Marokko. Koning Mohammed VI heeft de natuurreservaten van Bouznika gekozen om er zijn passie te beoefenen.
Professor Abdelaziz El Maaouni is de persoonlijke arts van Koning Mohammed VI en hoofd van de kliniek van het koninklijk paleis in Rabat. Hij behoort tot de weinige...
In Spaanse media worden deze week veel vragen gesteld over de aanwezigheid van het jacht van Koning Mohammed VI voor de kust van Sebta.
Koning Mohammed VI heeft voor de eerste keer bijna vijf weken in zijn residentie bij het strand van Bouskour in Al Hoceima doorgebracht.