5 november 2021 - 16:20 - Sport
Mohamed Ihattaren verdween drie weken geleden plotseling van de radar. Hij verschijnt nu terug om geruchten over zijn vermeende beslissing om te stoppen met voetballen te ontkrachten. De 19-jarige Nederlands-Marokkaanse speler heeft een moeilijke periode achter de rug, waardoor hij een tijdje afstand heeft genomen.
Enkele dagen geleden meldde de Italiaanse pers dat Mohamed Ihattaren ernstig overwoog om te stoppen met voetballen. Deze beslissing zou te maken hebben met een depressie naar aanleiding van het overlijden van zijn vader. Maar de jonge middenvelder zegt nu dat hij nog niet van plan is om een punt achter zijn loopbaan te zetten.
Lees ook: Mohamed Ihattaren verdwenen
Op het platform Rising Ballers, gespecialiseerd in nieuws over jonge talenten, heeft Mohamed Ihattaren de geruchten formeel ontkend. Hij gaf ook aan dat hij niet depressief was en een perfecte gezondheid genoot.
De middenvelder, die tot het einde van het seizoen door Juventus aan Sampdoria werd uitgeleend, verliet Italië officieel om "familiale redenen".
Koning Mohammed VI onthult "Atlantisch Initiatief" voor Afrikaanse landen
Verrassend: Marokko scoort laag op gastvrijheid
Ontdekking in Marokko herschrijft einde dinosauriërs
Marokko’s nieuwe arsenaal: Drones en raketten van Israël en VS
Instagram-sensatie: Sakina Karchaoui verovert Euro 2025
Knapste politieagent van Marokko gaat viraal
Instagram-sensatie: Sakina Karchaoui verovert Euro 2025
Youssef En-Nesyri ontvangt droombod uit Saoedi-Arabië
Azzedine Ounahi weigert grote club
Marokkaanse trots: Achraf Hakimi op koers voor uitzonderlijke prijs
Speelster RS Berkane omgekomen bij verkeersongeval
Sofyan Amrabat gespot in Marrakech
Achraf Hakimi krijgt uniek cadeau van FIFA
Spelers Marokkaans handbalteam verdwijnen tijdens WK in Polen