27 juli 2018 , 18:30 - Laila Amraoui - Sport
Moghreb Tetouan moet van de Wereldvoetbalbond FIFA een flinke financiële vergoeding betalen aan de voormalige coach van de club, de Spaanse Sergio Lobera.
De noord-Marokkaanse club werd tot 1,6 miljoen dirham schadevergoeding veroordeeld. Dit bedrag is gelijk aan de salarissen en premier die de coach niet heeft ontvangen voor zijn werk bij de club.
Moghreb Tetouan moest dit bedrag voor 17 juni betalen, maar deed dat niet. Redouane El Ghazi, nieuwe voorzitter van de club, was afgelopen weekend in Spanje om met Lobera te spreken. Daar ontdekte hij dat het te betalen bedrag was toegenomen naar 2,05 miljoen dirham. Omdat de club niet op tijd betaalde heeft Moghreb Tetouan namelijk een extra boete gekregen van de FIFA.
El Ghazi en Lobera vonden echter een akkoord volgens dewelke Moghreb Tetouan onmiddellijk 50% van het bedrag zal betalen. De club zal vervolgens 30% begin augustus betalen en de overige 20% in december. Lobera heeft er tevens mee ingestemd om het bedrag van de boete niet op te eisen.
De stad die Churchill en Roosevelt verenigde: Marrakech onthult geheimen
Dringende oproep aan Koning Mohammed VI
Van autowasser tot miljonair: mysterie rond Marokkaans parlementslid
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt
Vergeet Marrakech, Tanger is dé nieuwe hotspot!
PSG wil "hoge prijs" betalen voor Marokkaans talent
Marokko toont solidariteit: shirts Palestino-club massaal verkocht
Lamine Yamal: "Mijn grootmoeder offerde zich op"
Spanningen tussen PSG en Achraf Hakimi na interview
Badr Hari trakteert Marokko op uniek cadeau (video)
Amine Harit zoekt geluk in Turkije
Noussair Mazraoui: "Ik heb veel geleerd"
Marokkaans elftal wacht op Hakim Ziyech