22 december 2018 - 15:00 - Wereld
Tijdens een interview op de televisie heeft de Tunesische minister van Toerisme dinsdagavond gesproken over de moeilijkheden die zijn land ervaart om de toeristische sector van voor de revolutie terug te vinden.
Volgens de bewindsman heeft Tunesië veel mooiere landschappen dan Marokko. "Tunesië heeft veel potentieel wat betref toerisme. Naast strandtoerisme hebben we ook culturele-, sport-, spa- en therapeutische toerisme... Ik heb het altijd gezegd en zal het blijven herhalen: de landschappen in het zuiden van Tunesië zijn veel mooier dan die van Marrakech."
Maar om de aantrekkingskracht van Marrakech te bereiken, moet worden geïnvesteerd. "Het grootste probleem zijn de investeringen", aldus de minister volgens wie het niet meer om een veiligheidskwestie gaat. Tunesië heeft "één van de beste veiligheidssystemen ter wereld, maar er blijven enkele punten die moeten worden verbeterd zoals het milieu en de hygiëne".
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Marokko mikpunt van lastercampagne op TikTok?
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Dieven in Marokko imiteren ’La Casa de papel’
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België
Redouan Achergui krijgt 30 jaar cel voor moord op Yentl Heylen
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Casablanca staat stil voor komst Koning Mohammed VI, Moulay Hassan al aangekomen
Eurostat: Marokko in top drie, Algerije afwezig
Hoe de Mocro maffia de grootste bedreiging van Nederland werd
Marokkaanse aangerand in kliniek in India, arts opgepakt