Marokko: illegale taxichauffeur misbruikt zes kinderen in Ouezzane
In Ain Dorij, op een veertigtal kilometers van Ouezzane, heeft de koninklijke gendarmerie een 42-jarige pedofiel gearresteerd.
6 februari 2018 - 19:20 - Marokko
Tijdens zijn laatste bezoek aan Marokko heeft de Britse miljardair Richard Branson een levensles gekregen van een Marokkaanse taxichauffeur.
De baas van Virgin en eigenaar van Kasbah Tamadot in het Atlasgebergte deelde het voorval op zijn blog.
Branson zat in een taxi toen de chauffeur hem iets zei dat hem raakte. "U heeft geld gemaakt, geld heeft U niet gemaakt", verklaarde de chauffeur.
Volgens Branson is de opmerking "uiterst interessant". Om iets te bereiken zijn motivatie en passie het belangrijkst, niet de grote sommen geld. "Als geld je enige motivatie is, dan zou je geen bedrijf moeten starten", aldus de miljardair.
Richard Branson komt zodra hij kan naar Marokko waar hij in zijn hotel met 28 kamers verblijft. "Elke dag die ik er doorbreng is als een zomerdag in Groot-Brittannië, en dat is zo de meeste tijd, zelfs in de winter", schreef hij onlangs over de kasbah.
Lees meer
In Ain Dorij, op een veertigtal kilometers van Ouezzane, heeft de koninklijke gendarmerie een 42-jarige pedofiel gearresteerd.
Alejandro Roemmers, één van de rijkste mannen ter wereld, heeft afgelopen weekend zijn 60e verjaardag in Marrakech gevierd.
De politie heeft afgelopen weekend in Casablanca een man uit sub-Sahara Afrika gearresteerd die aan het hoofd stond van een bende oplichters.
Een man die in Fez een taxichauffeur had aangevallen is door de politie gearresteerd. De agressie werd door een bewakingscamera in de taxi gefilmd.
Een taxichauffeur in Marokko heeft voor bewondering gezorgd. De man vond een koffer met 500.000 dirham in zijn taxi en besloot het aan de rechtmatige eigenaar terug te geven.